среда, 24 июля 2013 г.

Як влаштуватись на роботу без досвіду роботи?


Ні для кого не секрет, що багато керівників прагнуть отримати вже сформовані кадри, тобто професіоналів, які мають значний досвід роботи, і можуть швидко влитися в будь-який колектив.

Молодим фахівцям знайти роботу дійсно в даний період часу дуже важко. Особливо таку роботу, яка б задовольняла їх у всьому. У першу чергу саме через відсутність досвіду роботи. Для успішного працевлаштування відсутність практики є дуже негативним чинником. Тим не менш, є можливості згладити враження відсутності досвіду та подати себе роботодавцю дуже вигідно.

У даний момент освіта має дуже важливе значення, саме з цієї причини, якщо у вас є вища освіта, це дійсно плюс. Тим не менш, освіта це не панаця, і з технічною освітою при бажанні і розумному підході можна знайти дивовижну і унікальну роботу.

Молоді фахівці можуть зайняти не тільки посаду за своєю спеціалізацією, але також і посади близькі до отриманої освіти. Найголовніше те, що як правило, молоді спеціалісти стрімкі, ініціативні та легкокеровані. Саме з цієї причини дуже багато великі компанії неодмінно звернуть свою увагу на молодого і амбітного фахівця, який прагне отримати роботу і подальший кар'єрний ріст.

Звичайно, при пошуку роботи дуже важливо мати якісно складене резюме. Для тих, хто не має досвіду роботи, дуже важливо чітко вказати посаду, на яку ви претендуєте, що спочатку охарактеризує вас як цілеспрямовану людину.

Резюме варто складати уважно і грамотно, пам'ятайте про те, що це найважливіший фактор, який дозволяє вам звернути на себе увагу. Неодмінно вкажіть свою освіту, а також вкажіть місце, в якому ви проходили стажування. При проходженні стажування, ви отримуєте певну характеристику своєї діяльності, яку можна також прикріпити до свого резюме. Перерахування місць роботи, навіть не за фахом ( у літній час багато студентів мають можливість підробляти) досить бажано, тим не менш, в даному питанні варто бути дуже уважним, не пишіть зайвого.

Наступний етап, до якого вам неодмінно варто підготуватися заздалегідь - співбесіда. Співбесіда спочатку має бути для вас певним моментом розкриття ваших здібностей та особливостей. Не варто розповідати керівнику казки, сподіваючись на те, що ви розумніші за всіх. Перевірити ваші слова не так і складно, як вам здається.

Найкраще зверніть розмову на тему того, що ви вмієте, опишіть свої можливості, зверніть увагу на своє стажування та практику. І не забувайте бути оптимістичним і доброзичливим. Навіть якщо вам не пощастить на цій роботі, пощастить на іншій - саме таке ставлення до пошуку роботи, як правило, відразу ж привертає увагу керівника, і ви відразу ж вселяєте доброзичливість і довіру.

Вам неодмінно варто проявити свої знання. Як правило, керівники компаній можуть поставити вам кілька запитань, що стосуються вашої освіти, і буде дуже погано, якщо ви не знайдете на них відповіді.

Спочатку, вирушаючи на співбесіду, отримаєте певну інформацію про компанії, що дозволить вам швидко зорієнтуватися в нелегких і конкретних питаннях про вашу майбутню посаду.

Ваша енергійність і чудова доброзичливість неодмінно подарує вам можливість отримати роботу, яка і стане вашим першим дослідів і квитком в робоче життя...


Джерело: http://rabota.ria.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий