Притчі

Все що не робиться - все на краще
Один чоловік прийшов влаштовуватися двірником в компанію “Майкрософт”. У відділі кадрів йому поставили кілька запитань, потім провели невеликий тест і нарешті оголосили:
- Ви прийняті. Залиште вашу електронну адресу, щоб ми повідомили, коли вам потрібно буде вийти на роботу.
- Але у мене і комп'ютера-то немає, - розгублено відповів чоловік, - не то що електронної адреси.
- В такому разі ми не можемо прийняти вас на роботу, оскільки віртуально ви не існуєте.
Засмучений чоловік вийшов на вулицю. В кишені у нього було всього 10 доларів. Як заробити грошей? І тут йому в голову прийшла ідея. Він купив у фермера 10 кг помідорів, а потім почав ходити по домівках і пропонувати товар, і менше, ніж за 2 години йому вдалося подвоїти стартовий капітал. Через 6 годин роботи у нього в кишені було вже 160 доларів. І він зрозумів, що з такими прибутками цілком можна обійтися і без роботодавця. Через якийсь час він купив машину, потім вантажівку, потім відкрив магазин, а через п'ять років уже володів мережею супермаркетів. І тоді він вирішив застрахувати своє життя. Після переговорів страховий агент попросив його залишити електронну адресу, щоб відправити найбільш вигідну пропозицію, на що комерсант, як і кілька років тому, відповів, що у нього немає ні електронної адреси, ні навіть комп'ютера.
- Це дивно, - вигукнув страховий агент,
- у вас такий великий бізнес - і немає електронної адреси! Ви тільки уявіть собі, ким би ви стали, якби у вас був комп'ютер! Поміркувавши, комерсант відповів:
- Я став би двірником компанії “Майкрософт 
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий