Курси

Курс "Нігтьовий сервіс"
Програма нашого курсу включає навчання всіма сучасними способами і стилями моделювання нігтів (Під лак, Френч, Акваріум). Ви навчитеся створювати сучасний дизайн, робити корекцію і зняття штучних нігтів, користуватися фрезерною машиною. Сьогодні це самий повний курс в Україні!

За результатами навчання Ви зможете самостійно виконувати послуги з манікюру, педикюру, нарощуванню і дизайну нігтів. Крім того, особлива увага приділяється техніці комунікацій з клієнтом і продажу. Більшість роботодавців звертають саме на ці навички особливу увагу. Адже зараз клієнта потрібно не тільки добре обслужити, але і забезпечити йому комфортне перебування в салоні.

Вартість послуг нігтьового сервісу від 35 до 350 грн. Середній дохід починаючого майстра в Житомирському регіоні від 1500 до 3000 грн.

Професіонали заробляють від 5000 до 10000 грн. Графік зазвичай позмінний. Якщо Ви хочете заробляти більше - доведеться працювати в декількох місцях. 50 % наших випускників працюють «на дому» у себе або клієнта. У цьому є свої плюси і мінуси. Головне - з грошима Ви будете завжди і скрізь.

Курс розрахований на 120 годин практики і складається з наступних розділів:

Теоретична підготовка: Ви можете самостійно вивчати у зручний для Вас час - пакет матеріалів (друковані матеріали, відеоматеріали) залишається у Вас і буде з Вами завжди під рукою.

Практична підготовка: Унікальність нашого навчального центру в організації практики: ми забезпечуємо навчальний процес моделями - це люди, які приходять на обслуговування безкоштовно і розуміють, що вони дають можливість учневі навчатися. Ви як майстер стаєте за робоче місце і виконуєте послугу. Ваш майстер-викладач завжди перебувати поруч і готовий підказати «як правильно», поставити руку і допомогти Вам в навчанні. На заняттях у Вас є всі необхідні матеріали: гелі, дезінфектори, інструменти, фарби. Після кожного заняття Ви отримуєте бали (від викладача, моделі і адміністратора), які підсумовуються і будуть враховані при подальшому працевлаштуванні.

Стажування в салоні: За результатами проходження практичної і теоретичної підготовки Ви будете рекомендовані один з  салонів наших партнерів для проходження стажування. Головна перевага стажування - це знаходження в реальній ситуації обслуговування клієнта. Також Ви можете дізнатися різні важливі тонкощі і нюанси «салонного життя». Вибір міста й салону стажування залежить від вашого бажання, можливостей і наших домовленостей. Про наших салонах-партнерах Ви можете дізнатися у адміністратора. Ми співпрацюємо з усією Україною, тому Ви можете сміливо вибирати місто для роботи. Часто ми шукаємо партнерів виходячи з побажань наших студентів.

Працевлаштування:

За результатами навчання, стажування та складання іспиту Ви направляєтесь  до менеджера з персоналу - Вашому особистому консультанту, який буде займатися Вашим подальшим працевлаштуванням і адаптацією на новому робочому місці.
Комментариев нет:

Отправить комментарий